Kandidatams

UAB „ Darbintera“ nuolat vykdo darbuotojų atrankas Lietuvos ir užsienio darbdaviams. Visas šiuo metu esančias laisvas darbo vietas galite pamatyti rubrikoje „Darbo pasiūlymai“, o jei nerandate sau tinkamos, nenusiminkite – atsiųskite savo CV į mūsų duomenų bazę CVME.LT ir kaskart, kai atsiras Jums tinkama darbo vieta, gausite pranešimą į savo elekroninį paštą.

 

Individuali karjeros konsultacija

Ar žinote, kad 100% pirmąjį įspūdį darbdaviai susidaro iš Jūsų CV, o 80% kandidatų nežino kaip tinkamai elgtis pokalbio dėl darbo metu?

Nors informacijos apie tai galima rasti daug, tačiau mūsų 13-os metų darbuotojų atrankos patirtis rodo, kad vis dėlto labai nedidelis procentas žmonių žino, kaip šias taisykles panaudoti realioje situacijoje.

Jeigu Jūs siunčiate CV ir nesulaukiate skambučio arba nueinate į pokalbį ir negaunate darbo, reiškia, kąžką darote ne taip. Mes esame įdarbinę ne vieną tūkstantį darbuotojų bei paruošę juos pokalbiui su būsimu darbdaviu, todėl siūlome Jums individualias konsultacijas darbo paieškos klausimais, kurių metu :

  • patarsime kaip ir kur ieškoti Jums tinkamo darbo;
  • pakoreguosime Jūsų CV taip, kad būsite dažniau kviečiamas pokalbiui;
  • įgysite žinių apie pasirengimą darbo pokalbiui;
  • įvertinsime ir aptarsime Jūsų daromas klaidas pokalbio metu;
  • paaiškinsime, kaip atsakyti į provokuojančius ir netikėtus klausimus;
  • sužinosite, ko labiausia iš Jūsų tikisi darbdavys.

Konsultacijos trukmė 1-1,5 val. Konsultacijos kaina 40 €

Būtina išankstinė registracija!

Buhalteriniai apskaitos kursai „Rivilės“ programa

Kviečiame lankyti kompiuterizuotus buhalterinės apskaitos kursus, kurių metu išmoksite dirbti „Rivilės“ buhalterine programa. Paskaitos vyksta kompiuterizuotoje auditorijoje dirbant prie kompiuterio. Užsiėmimai vyksta vakarais (nuo 17.30 val. iki 20.30 val.), du kartus per savaitę.

Grupėje vidutiniškai 5 – 7 žmonės, tam kad dėstytojas turėtų galimybę skirti pakankamai dėmesio kiekvienam mokiniui.
Kursų trukmė 32 ak. val.
* Kursai, skirti turintiems bent minimalius  buhalterinės apskaitos pagrindus.

Kaina: 185€
Mob.nr.: 8 656 27227